Resuscitace

Český červený kříž Oblastní spolek Ostrava pro vás připravil hned několik kurzů první pomoci. Kurzy budou vedeny pod dohledem zkušených lektorů, kteří mají několikaleté zkušenosti v oblasti školení první pomoci. Kurzy probíhají ve výukovém centru Oblastního spolku Českého červeného kříže Ostrava.

Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA)
Český červený kříž má na výuku zdravotníků zotavovacích akcí akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Absolventi tohoto kurzu jsou podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, oprávněni vykonávat zdravotníky na zotavovacích a podobných akcích a školách v přírodě.

Termín: předpokládaný termín v září

Délka kurzu: 41 hodin
Cena kurzu: 3 500 Kč včetně publikace

 

Podrobné informace ke kurzu najdete zde.

Doškolení ZZA

Datum: 25.5. 15:00-21:30

Cena doškolení 1000 Kč

Podrobné informace ke kurzu najdete zde.

Život zachraňující úkony
Kurz je zaměřen na základní život zachraňující úkony (KPR, bezvědomí, masivní krvácení). Kurz je určen nejen pro zaměstnance pro poskytnutí první pomoci na pracovišti, ale pro všechny, kdo chtějí mít jistotu, že zvládnou krizovou situaci, když nastane.

Datum: 16.6. 16:00-20:00

Délka kurzu: 4 hodiny (4 x 45 min.)
Cena kurzu: 750 Kč

Základy první pomoci
Obsahem normy jsou základy první pomoci – proto ji doporučujeme pro širokou veřejnost. Český červený kříž je na tuto normu držitelem certifikátu Evropské komise pro první pomoc (EFAC). Vydávaný průkaz má mezinárodní platnost.

Datum: předpokládaný termín v září

Délka kurzu: 12 hodin
Cena kurzu: 1 500 Kč (+ 150 Kč za příručku – nepovinné)

Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky

Tato norma akreditovaná Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy se od předchozí normy liší přidáním 8h modulu. Je zaměřena na první pomoc u dětí.

Datum: předpokládaný termín v září

Délka kurzu: 20 hodin
Cena kurzu: 2 100 Kč

Registrace ke kurzům

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR

1 + 6 =