Resuscitace

Konec měsíce září patří v místní skupině ČČK Polanka nad Odrou jejím jubilantům. Setkání se uskutečnilo v malém sále restaurace ,,U Friedlů“ 29. 9. 2023.

 

V letošním roce se sešlo celkem 43 účastníků včetně výboru místní skupiny. Nejen sluníčko za okny, ale i vystoupení dětí MŠ Polanka rozzářilo naše úsměvy a naše srdce. Malí školáčci, jejich doprovod, jubilanti a jejich doprovody vytvořili  jedinečnou atmosféru v sále místního kina.

 

Po kulturním vystoupení se jubilanti přesunuli do malého sálu restaurace, kde je čekalo malé občerstvení a krátké seznámení s činnosti místní skupiny v roce 2023.

Jedenácti jubilantům byly předány květiny z rukou ředitelky Úřadu Oblastního spolku ČČK Ostrava, paní Alžběty Hrabovské.

 

Naše nejstarší členka, paní Danuše Ulmanová (95 let), byla oceněná ředitelkou oblastního spolku křížem ČČK za dobrovolnost, humanitu a nestrannost.

 

Po ukončení této části setkání se v sále rozproudily živé rozhovory u jednotlivých stolů. Všem naším jubilantům přejeme především zdraví, osobní pohodu a spokojenost do dalších dnů života.

Marie Krejčí

předsedkyně MS ČČK Polanka nad Odrou